Ta strona

 

Ta strona jest owocem wielkiej miłości do piosenek szantowych. Jako niegdyś pływający marynarz szanty pozostały ze mną na zawsze.

Zbieranie szant to więcej niż hobby, to swojego rodzaju uzależnienie. Zaczyna się od kupna jednej płyty CD, potem kolejnej i tak dalej.

 Jednak moje hobby stało sie nieco trudne do opanowania i w efekcie zaowocowało powstaniem tej własnie strony. Oczywiście nie uda mi się to bez Państwa pomocy.

Dlatego wlaśnie chciałbym zwrócic się z serdeczną prosbą do wszystkich chórów szantowych o samodzielne wypełnienie informacji o koncertach w kalendarzu.

 W efekcie, informacja ta zostanie opublikowana na naszej stronie, aby dotarła do jak największej liczby zainteresowanych. Dotyczy to nie tylko kalendarza imprez, ale również informacji o studiach nagrań, promocjach, nutach utworów, miejcach spotkań.

 Staramy się również pomóc Państwu znaleźć utwory, o ile sami ich nie posiadamy. Zapraszamy do zalogowania poprzez stronę www.koren-agenda.nl Pozostaje mi życzyć Państwu przyjemnego czytania. Cenimy sobie, jeśli umieścicie Państwo na własnej stronie również link to tej strony.